czwartek, 17 stycznia 2019

Przekroczone 150 tyś. wyświetleń! ***Małe podsumowanie***

W dniu dzisiejszym zostało przekroczone 150 tyś. wyświetleń na moim blogu... bardzo długo wyczekiwane, więc postanowiłem napisać małe podsumowanie:
Blog został założony w marcu 2012r. , jednak pierwszy post pojawił się dopiero 7 września 2012r. , znajduje się pod tym linkiem:


Natomiast pierwsza recenzja pojawiła się już następnego dnia (był to energetyk w puszcze) :


Do tej pory powstało 137 postów (włącznie z tym) a największą popularnością cieszy się post chipsów "CRUSTI CROC" kupionych w Lidlu. (ponad 14 tyś. unikalnych wejść).Blog ma również swojego FanPage na FB. Nie cieszy się on dużą popularnością, ponieważ nigdy nie przykładałem do niego wagi, jednak mam zamiar tam też się dużo bardziej uaktywnić.

Najciekawszy wg mnie wpis jaki powstał i który chciałbym tutaj przytoczyć
 był z 25 stycznia 2013r.
Była to amatorska gala WBCPAS organizowana w akademiku w Białej Podlaskiej:


Na koniec tego krótkiego podsumowania chciałbym podziękować 5-ciu osobom, które przez wiele lat pomagały mi w "produkcji" interesujących" postów, jakie powstawały we wcześniejszych latach:
1. Bliźniak I
2. Bliźniak II
3. Tusiek
4. Burghardt
5. MC Tomson

a pod spodem kilka wpisów, jakie razem w 6-kę stworzyliśmy:


... i pewnie pare innych takich wpisów bym jeszcze znalazł na blogu, jednak jestem pewien że bez nich tak ciekawych postów bym nie stworzył.

W tym wpisie to wszystko, następne podsumowanie będzie na pewno dużo bardziej obszerniejsze i mam nadzieję że przy jakiejś mocno "okrągłej" liczbie wyświetleń. :)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza