poniedziałek, 13 maja 2013

"Sparing" - napój energetyzujący ze sklepu SPAR

Przepraszam moich nielicznych czytelników że ostatnio tak rzadko piszę, ale obecnie mam bardzo niewiele wolnego czasu. Myślę że postaram się teraz dodawać po 3-4 wpisy tygodniowo.
A wracając do tematu. Jakieś 2 lata temu powstał pierwszy w Dęblinie sklep SPAR, często robię tam zakupy dlatego postanowiłem w końcu zrecenzować jakiś ich produkt.
SPAR w Dęblinie ma bardzo dobrą lokalizację. Usytuowany jest tuż przy ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków (bardzo ruchliwe miejsce). Obok sklepu jest szkoła (Średnia oraz gimnazjum), a wokół znajduje się duże skupisko bloków mieszkalnych.W Polsce SPAR działa w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą SPAR Polska sp. z o.o. i posiada ok. 110 sklepów w na południu kraju, wszystkie na licencji franczyzowej. Siedziba Spar znajduje się w Rzeszowie.  (Wikipedia.pl)

Wg mnie jest to taki typowy mały Supermarket pokroju Żabki, Lewiatana czy Groszka , ale w przypadku sklepu SPAR jest on bardziej "przejrzysty" , ma większy asortyment i po moim "dogłebnym" rozeznaniu bardziej konkurencyjne ceny.Napój energetyzujący "Sparing" jest produkowany przez firmę "Foodcare" tylko dla sieci sklepów SPAR.

Cena:
Napój energetyzujący SPARING (250ml) - 1,45zł

Smak:
Patrząc na skład nie znajdziemy zbyt dużych różnic w stosunku do typowych napojów energetyzujących jakie można zakupić w innych sklepach. Pomimo to "Sparing" jest odpowiednio zgazowany, bardzo orzeźwiający i ma niską cenę. Chociaż jest to napój produkowany specjalnie dla konkretnej sieci (dlatego nie powinno się oczekiwać cudów) muszę napisać że jestem mile zaskoczony smakiem.
Zawartość kofeiny 32mg/100ml. Zawiera witaminy: B6, B12, Niacyne (B3) i Kwas pantotenowy (B5).
Wygląd:
Smak i zapach taki sam jak cała gama polskich napojów energetyzujących (Z RED BULLEM na czele).
Pomimo tego że SPAR to holenderskie przedsiębiorstwo, puszka ma patriotycznie biało-czerwone barwy.
Na puszcze znajdziemy również logo sklepu i wszystkie informacje (skład, objętość itp.) . Wszystko jest bardzo czytelne.Smak: 8/10
Cena: 7/10
Wygląd: 8/10

Średnia Zolesa: 23 / 30


PS. W następnym wpisie kolejny produkt ze sklepu SPAR.

1 komentarz: